top of page

Програма LiSButton - Кнопка порятунку

Безкоштовні версії:

amazonappstore1.png

Повна версія з Amazon Appstore*

SiteM1.png

Повна версія у zip архіві**

* Дивись відео, як встановити з Amazon Appstore

** На час встановлення додатку вимкніть Google Play Захист

YouTube.jpg
YouTube.jpg
Get it on Google Play

Версія без автоматичного оброблення вхідних SOS SMS

Налагодження програми LiSButton

та робота з кнопкою порятунку 

YouTube.jpg

Увага!

Для роботи програми у фоновому режимі (навіть при вимкненому єкрані) виконайте пункти налаштування 14,15 з розділу "Підключення до смартфону апаратної кнопки порятунку"

Увага!

Якщо Ви не плануєте користуватися додатком LiSButton для свого порятунку, а маєте намір лише приймати SOS-повідомлення від інших, то для економії заряду батареї телефону раціонально зупинити роботу служби порятунку. Меню головного екрана програми/Зупинити службу порятунку. Згодом службу порятунку можна запустити знову.

Screenshot_N1.png
brelokvirez.png
brelokvirez.png
SiteM1.png

                   Увага!
Система Android перешкоджає встановленню програм з інших джерел, окрім Google Play.
Тому не слід звертати увагу на страшні попередження системи типу "Додаток невідомого розробника", "Встановлення з невідомого джерела" або "Цей файл може заподіяти шкоду вашому пристрою", якщо ви встановлюєте додаток за посиланнями з цього
 сайту.

Увага!

Якщо на приймальній стороні маємо iPhone, кнопковий телефон, Android-смартфон з Google Play версією програми LiSButton або Android-смартфон без програми LiSButton, то на передавальній стороні слід відключити кодування координат у SMS. Головний екран програми/Налаштування/Кодування координат у SMS – знімаємо прапорець.

The App
Програма LiSButton - Кнопка порятунку
Коротко про LiSButton

 Автоматизована система оповіщення близьких людей про загрозу життю та здоров'ю. Основна функція мобільного додатка – автоматизація пристрою з метою швидкого реагування у надзвичайних ситуаціях. Дозволяє автоматично надіслати серію SMS про допомогу як за допомогою апаратної кнопки порятунку (кнопки тривоги), так і безпосередньо з мобільного додатка (за допомогою програмної кнопки порятунку). У цьому випадку натискання кнопки порятунку запустить автоматичний процес оповіщення ваших близьких про надзвичайну ситуацію у Вас.

   Короткий опис функцій програми LiSButton

   1) Автоматизація пристрою з метою швидкого реагування у надзвичайних ситуаціях:

   1.1) Автоматичне відправлення групи SOS SMS (повідомлень SOS) та важливих текстових повідомлень (важливих SMS) близьким Вам людям після натискання на кнопку порятунку (апаратну або програмну).

   1.2) Автоматичний прийом SOS SMS (повідомлень SOS) та важливих текстових повідомлень (важливих SMS) з метою оповіщення Вас про надзвичайні ситуації у близьких Вам людей за допомогою звукового сигналу сирени. Також у цьому випадку програма автоматично сформує повідомлення, що містять розкодовані координати відправників SOS-повідомлень.

  2) Дозволяє показати в додатку Google Карти місце, де знаходиться людина, яка надіслала SOS-повідомлення (SOS SMS).

  3) Дозволяє показати в додатку Google Карти шлях від Вас до людини, яка потрапила в біду.

  4) Дозволяє швидко та зручно здійснювати телефонні дзвінки потрібним Вам людям, оскільки список абонентів представлений у вигляді великих кнопок різних кольорів.

  5) Є окремий екран з кнопками виклику різних служб, у тому числі екстрених.

Павло Лисиця

Детальніше про LiSButton

    Ця програма з кнопкою тривоги (кнопка порятунку) призначена для подання сигналу лиха у випадках: серцеві та інші напади, потрапляння під завали будівель та інших споруд, інші загрози життю людини.

У таких ситуаціях часу на розблокування смартфона та подання стандартного звукового повідомлення може не бути, і кнопка, розташована на зап'ясті на рукаві, або просто в руці, може врятувати Ваше життя.

Це особливо важливо у випадку нападу зловмисника чи ворога на вас, коли надзвичайно не бажано витягувати свій смартфон для подання сигналу. У зв'язку з війною в Україні оплата за встановлення програми  на її території відсутня. У зв'язку з цим заборонено встановлення програми в Росії та Білорусі, що виключає встановлення та використання програми на цих територіях.

    Абонентам, яким, натискаючи кнопку, автоматично надсилаються повідомлення з координатами вашого місцезнаходження, надається можливість побачити ваше місцезнаходження на карті та переглянути кілька варіантів слідування до цього місця. За бажанням абонента, що приймає інформацію, можна вибрати спосіб пересування до місця вашого розташування або пішки, або на особистому автомобілі чи громадському транспорті. У цьому випадку видається орієнтовний час вибраного способу пересування до визначеного місця.

    Цей додаток доцільно використовувати в медичних установах для виклику медичного персоналу до палати пацієнта в непередбачених ситуаціях з ним. У цьому випадку або сам пацієнт, або його сусід, натиснувши кнопку, може викликати медичний персонал. Це може знадобитися, наприклад, при: закінченні препаратів у крапельниці, відключення системи, різкому погіршенні самопочуття пацієнта.

    Ця програма з кнопкою тривоги може бути корисною для автомобілістів та інших транспортних водіїв, де у випадку ДТП людина не завжди зможе достати смартфон і правильно користуватися ним у стресовому стані. У таких умовах натиснути на кнопку, що висить на руці або на шиї, набагато простіше і швидше.

Політика конфіденційності програми LiSButton
Підключення до смартфону апаратної кнопки порятунку
      1) Увімкніть блютуз.
      2) Увімкніть місцезнаходження.
     3) Натисніть "Запустити службу порятунку" (кнопка з зображенням щита).
   4) Якщо у Вас з'явиться вікно запиту дозволу "Пристрої поблизу", надайте програмі необхідні дозволи.
     5) Увімкніть брелок iTAG (апаратну кнопку порятунку).
   6) Натисніть кнопку пошуку пристроїв (кнопку з зображенням збільшувального скла).
    7) Виберіть брелок iTAG у списку пристроїв, що з'явився.
   8) Переконайтеся, що індикатор з'єднання став зеленим.
   9) Клацніть по горизонтальній смузі з найменуванням брелка та індикатором з'єднання.
   10) Перегляньте/змініть налаштування кнопки порятунку.
       11) Перейдіть в головний екран програми і зайдіть в "Налаштування".
  12) Через пункт "Дод./зм. абонентів" додайте абонентів:
  а) кому можуть розсилатися SOS-повідомлення (прапорець SOS має бути встановлений);
  б) від кого можуть надходити SOS-повідомлення.
  Не забувайте щоразу натискати кнопку "Зберегти". Уведені абоненти повинні з'явитися у "Списку близьких людей".
       13) Вийдіть із програми.
  14) У налаштуваннях пристрою в властивостях програми дозвольте роботу програми в фоновому режимі та його автоматичний запуск.
   15) У налаштуваннях пристрою в розділі "Батарея та продуктивність" виключіть програму з додатків, що економлять енергію.
   Примітка:
SOS-повідомлення та важливі текстові повідомлення від абонентів, яких немає в "Списку близьких людей" вікна "Налаштування", також приймаються та показуються, але називаються повідомленнями від сторонньої людини. Якщо Ви не хочете приймати такі повідомлення, то зайдіть у "Налаштування" та встановіть прапорець "Захист від чужих SOS-повідомлень".

Павло Лисиця

Про апаратну кнопку порятунку та її вдосконалення

    Як кнопку тривоги, доцільно використовувати Bluetooth брелок-«анти-втрата» тип itag. Такі брелки побудовані за допомогою технології BLE та працюють на одному акумуляторі CR2032 (бажано DL/CR 2032 Duracell). Однак наявність Zummer у такому брелоку значно зменшує час роботи акумулятора, а іноді вимикає його, тому доцільно з брелока видалити транзистор, що подає живлення на зумер. На фотографії виділено транзистор, який слід видалити. Діод і зумер після транзистора є непотрібними на схемі, їх також можна видалити.

    Щоб покращити роботу брелка в холодний сезон, доцільно підключити електролітичний конденсатор з ємністю щонайменше 10 мікрофарадів паралельно акумулятору (контакти Bat- та Bat+). Слід зазначити, що витік цього конденсатора повинен бути якомога менше.

Зауваження:

Bluetooth кнопка для селфі не має необхідних функцій, тому її використовувати не можна.

Павло Лисиця

Важливі визначення та зауваження

   1) Близька людина - абонент, номер якого введений у "Список близьких людей" програми LiSButton (переглянути або відрадегувати цей список можна у вікні "Налаштування" програми LiSButton).
   2) Стороння людина - будь-який інший абонент, якого немає в "Списку близьких людей" програми LiSButton. Абонент, номер якого зберігається в контактах телефону, але не занесений до "Списку близьких людей", вважається сторонньою людиною.
   3) SOS-повідомлення та важливі текстові повідомлення від абонентів, яких немає в "Списку близьких людей" вікна "Налаштування", також приймаються та показуються, але називаються повідомленнями від сторонньої людини. Якщо Ви не хочете приймати такі повідомлення, то зайдіть у "Налаштування" та встановіть прапорець "Захист від чужих SOS повідомлень".

    4) Підтримка автора з України під час війни.

      Якщо вважаєте цей додаток доцільним, або комусь уже вдалося врятувати життя або здоров’я, прохання підтримати автора за його час та зусилля, витрачені на створення цього додатку.

Павло Лисиця

brelokvirez.png

Звертайтесь, якщо вам потрібна допомога

Дякуємо за надсилання!

Tel: ***********

Україна

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
amazonappstore1.png
SiteM1.png

© 2023 Сайт  створено для  висвітлення інформації про додатки 

bottom of page